WestNews.com.ua

На Прикарпатті ліквідують дев’ять райдержадміністрацій

05.08.2020, 12:57  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківській області розпочався процес ліквідації дев’яти районних державних адміністрацій. Про це під час наради повідомив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

Зокрема, мають ліквідувати Рогатинську, Рожнятівську, Городенківську, Долинську, Снятинську, Тисменицьку, Тлумацьку, Богородчанську і Галицьку райдержадміністрації. Адже саме ці райони зникнуть після місцевих виборів у жовтні цього року.

Відомо, що в межах реформування системи адміністративного управління після місцевих виборів 2020-го року на Івано-Франківщині також припинять діяльність сільські та селищні ради.

Обласна державна адміністрація теж в деякій мірі змінить структуру.

“Хочу вас заспокоїти: робочі місця будуть. Ті люди, які добре себе зарекомендували, точно перейдуть в інші структури, які будуть утворені”, – повідомив очільник ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки прикарпатці заборгували за послуги ЖКГ за перше півріччя 2020-го. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X