WestNews.com.ua

На Прикарпатті ліцей запустив пілотний проєкт навчальної програми миру

22.10.2020, 14:51  |  Автор:   Люся Грибик

У П’ядицькому ліцеї ім. С. Мельничука в Івано-Франківській області відбулось урочисте відкриття семимісячної міжнародної програми освіти миру HWPL та перший урок миру.

Це третій навчальний заклад в Україні, де було запущено програму HWPL з вивчення миру, щоб розповсюдити культуру миру серед молоді, подолати булінг, конфлікти та війни, пише WestNews.

У П’ядицькому ліцеї пілотний проєкт «Освіти миру HWPL» був розпочатий для учнів 7-х класів.

Організатором навчання миру виступає міжнародна організація за мир «Небесна культура, мир в усьому світі і відновлення світла» (HWPL) при Департаменті глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН, яка надає навчальний матеріал програми миру та викладає уроки, у співпраці з регіональними громадами та школами, а також з «ВГО «Поруч».

«Ви перші в Україні, хто проходить онлайн-уроки з миру. Упродовж цього курсу ви дізнаєтеся для себе багато нового та цікавого. Тим паче нині в Україні та й у цілому світі всім конче потрібен мир. Завдяки таким урокам ви станете миролюбнішими, зможете розв’язувати різноманітні конфліктні ситуації. Не переживайте, я разом з вами, у вас усе гарно вийде», — зазначив Роман Павлюк, класний керівник 7-го класу П’ядицького ліцею.

Перший урок миру відкрив учням принципи та механізм різноманіття і гармонії в природі як приклад для наслідування в побудові миру людством.

Програму освіти миру HWPL, що містить у собі 12 уроків і такі універсальні цінності як мир, любов, подяка та повага, буде викладено учням 7-х класів П’ядицького ліцею в період 2020—2021 навчального року. Уроки проходитимуть через онлайн-телеміст з дотриманням санітарних норм згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську одну зі шкіл відправили на самоізоляцію

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X