WestNews.com.ua

На Прикарпатті Мальтійські волонтери роздали потребуючим пакунки з продуктами

11.08.2020, 13:16  |  Автор:   Хромей Зоряна

Понад 600 потребуючих, продукти на суму понад 400 тис. гривень, загальною вагою понад 10 тон, сотні щедрих жертводавців, десятки волонтерів, тисячі кілометрів та понад пів тисячі посмішок задоволених бенефіціарів та волонтерів  – все це об’єднало небайдужих долучитись до ініціативи «Допомога найбільш вразливим в часі карантину», яка має на меті підтримати тих, хто залишився сам на сам зі страшною загрозою в цей час, час карантину, поширення COVID-19.

У червні Мальтійські волонтери пакували продуктову допомогу для понад 600 потребуючих міста та Івано-Франківської області, яку забезпечили щедрі жертводавці.  Складались ці пакунки з: крупи, олії, борошна, консерв та інших продуктів першої необхідності, йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Позаду – величезна логістична праця Мальтійських волонтерів з сортування, пакування, розвезення, передачі та документування цієї допомоги, створення мережі жертводавців та партнерів, які формували ініціативу.   

Своїми враженнями ділиться з нами волонтер МСД Вікторія Шульга :

«Під час цих поїздок ми відчули себе справжніми літніми Миколаями. Ми давно звикли, що будь-яке місце можна легко знайти за допомогою гугл-карт, але це не працює там, де навіть просто мережа ловить дуже слабо. І в цей момент ти відчуваєш усю підтримку жителів сіл, котрих ти зустрічаєш по дорозі і котрі так щиро та натхненно хочуть тобі допомогти знайти потрібну домівку. А в кожному домі нас чекали і виглядали з самого ранку. Якщо в домі були діти, то вони бігли нам назустріч незважаючи на калюжі і багнюку. І в такі моменти відчувається, що карантин – це справді не ізоляція, якщо всі разом долучаються до хороших справ. Неважливо чи у більшому місті, чи в маленькому далекому селі без дороги – ніхто не повинен відчувати себе самотнім і забутим.»

Мальтійська служба допомоги майже 30 років опікується тими, для кого залишатися вдома є не тимчасовим явищем, а способом життя. Ці люди ізольовані через вік, хвороби, прикутість до ліжка. Саме в цей час, час карантину, поширення COVID-19, особливо небезпечного для людей похилого віку, так важливо підтримати старших та найбільш потребуючих людей, які залишились сам на сам зі страшною загрозою.

Ініціатива “Допомога найбільш вразливим в часі карантину” реалізується благодійною організацією Мальтійська служба допомоги за підтримки численних жертводавців з України та з-за кордону, благодійної організації Тепле Місто / Teple Misto та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Франківський центр соціально-психологічної реабілітації отримав допомогу від волонтерів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X