WestNews.com.ua

На Прикарпатті неплатників аліментів працевлаштовуватимуть для стягнення з них заборгованості

05.12.2018, 20:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Державна служба зайнятості спільно з Міністерством юстиції буде працевлаштовувати аліментних боржників для стягнення боргів.

Про це повідомила Державна служба зайнятості, інформує WestNews.

У службі зазначили, що в органах Державної виконавчої служби вже відкрито понад 100 тисяч виконавчих проваджень щодо аліментів, виплата яких не здійснюється через відсутність у боржника постійної роботи або майна. Тому для вирішення цієї проблеми Міністерство юстиції України та Державна служба зайнятості підпишуть Меморандум про співпрацю задля працевлаштування осіб, які мають борги з виплати аліментів. Такий крок служба назвала «важливою соціальною ініціативою».

Нагадаємо, на Прикарпатті боржник аліментів, який змінив прізвище, все одно сплатив своїй дитині майже двісті тисяч гривень. Франківець, змінивши своє прізвище, хотів уникнути відповідальності щодо сплати боргу по аліментах.

Однак Івано-Франківським міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області було подано запит до Управління державної міграційної служби Івано-Франківської області, де вияснилося, що боржником було змінено прізвище.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З боржників аліментів Прикарпаття стягнули понад 47 мільйонів гривень

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X