На Прикарпатті обговорили перспективи розвитку молодіжної політики та оздоровлення дітей

10-12 грудня у Верховині відбувся навчальний семінар-практикум для лідерів молодіжних громадських організацій, начальників структурних підрозділів з питань молодіжної політики районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад де підвели підсумки діяльності у сфері молодіжної політики та оздоровлення дітей у 2016 році.

Захід організовано департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, повідомляє WestNews. 

Метою зустрічі було підведення підсумків роботи у сфері молодіжної політики та оздоровлення дітей у 2016 році, можливість обміну досвідом щодо створення умов для самореалізації молоді, активного залучення її до суспільно-громадського життя, налагодження ефективного діалогу молоді з владою.

Участь у навчальному семінарі-практикумі взяв заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема, який ознайомив присутніх із пріоритетними напрямками роботи міністерства, позитивним досвідом роботи окремих регіонів у реалізації молодіжної політики, відповів на усі запитання присутніх та підтримав пропозиції щодо реалізації цікавих та значущих проектів у 2017 році.

Привітав учасників заходу на Верховинщині голова райдержадміністрації Олег Лютий, який запевнив у всебічній підтримці місцевої влади ініціатив молоді.

Представники структурних підрозділів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та обєднаних територіальних громад прозвітували про виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Прикарпаття» на 2016 – 2020 роки та обласної цільової соціальної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки.

Учасники заходу взяли участь у грі «Країна Гідності», яка має на меті підвищення обізнаності молоді  про соціальні права, формування у молодих людей активної громадянської позиції.

Надзвичайно цікавою та корисною була інформація щодо фінансування проектів у сфері молодіжної політики закордонними донорами, а також про можливості для  молодих людей самоорганізувати себе та бути корисним для суспільства через участь у міжнародних проектах, семінарах, тренінгах тощо.

Читайте також: На Івано-Франківщині горіли комплекс господарських будівель та магазин.

Коментарі:

Comments are closed.