WestNews.com.ua

На Прикарпатті одразу п’ять медиків захворіли на COVID-19

30.03.2020, 14:30  |  Автор:   Менів Андрій

У понеділок, 30 березня, відбувся брифінг в Івано-Франківській обласній державній адміністрації щодо ситуації із коронавірусом.

Зокрема, як розповів Головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук, на сьогоднішній день на COVID-19 захворіли п’ять медиків. 

«Сумарно, за весь період, відколи ми почали реєструвати перші випадки підозр, ми маємо 191 такий випадок. По більшій частині з них, проведені лабораторні дослідження методом ПЛР. Результати були позитивні, за весь цей період, в 41 пацієнта. Серед них – є п’ять медичних працівників, яким теж лабораторно було підтверджено.

Ми виявили коло контактних осіб і надалі продовжуємо це робити. На сьогодні виявлено більше 150 таких осіб, з якими проведено бесіди. Ми над цим надалі працюємо, спільно з ГУ НП в області, як долучилася до наших працівників по районах. Контактне коло складає від 1-2 до 40 осіб.

Розподіл у віковому цензі складає наступний (особи, які захворіли, або з підозрою) – від 40 до 67 років. На жаль, маємо в області три летальні випадки, лабораторно підтверджені. Це особи 56, 59 та 61 року.

Маємо дещо нестабільну, але контрольовану, по Снятинському району. Там було прийнято додаткові карантинні заходи на території населеного пункту, де є зареєстровано чотири випадки з підозрою на COVID-19″, – розповів під час брифінгу Руслан Савчук.

Нагадаємо, за даними МОЗ станом на зараз в Україні зареєстровано 480 осіб хворих коронавірусом: дані по областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, в яких населених пунктах Прикарпаття виявлено випадки захворювання на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X