WestNews.com.ua

На Прикарпатті оштрафували ФОП за неоформленого неповнолітнього працівника

25.04.2019, 10:45  |  Автор:   Власенко Власта

Суду підтвердив правомірність дій Управління Держпраці в Івано-Франківській області щодо накладення штрафних санкцій за допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Порушення виявили в ході проведеного інспекційного відвідування у фізичної особи-підприємця, який займається роздрібною торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. Інспектор праці виявив порушення ч.3 ст.24 КЗпП України в частині допуску неповнолітнього працівника до роботи без належного оформлення із ним трудових відносин, інформує WestNews.

За дані порушення законодавства про працю Управління Держпраці в Івано-Франківській області на фізичну особу-підприємця наклало штраф у розмірі 111 690 гривень.

З даним рішенням фізична особа-підприємець не погодився. Тому звернувся з адміністративним позовом до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із проханням скасувати постанову з підстав її протиправності.

За результатами розгляду адміністративної справи суд дійшов до висновку, що фізичною особою-підприємцем допущено порушення  вимог ч.3 ст. 24 КЗпП України. А саме здійснено допуск неповнолітнього працівника до роботи без належного оформлення із ним трудових відносин. Тому рішенням Івано-Франківського окружного адміністративного суду визнано правомірними дії Управління Держпраці. Підприємцю відмовлено в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

До слова, у Франківську підприємець сплатить штраф через двох неоформлених працівників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті за корупцію оштрафували чотирьох посадовців

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X