WestNews.com.ua

На Прикарпатті оштрафували підприємства за порушення продажу алкоголю та тютюну

28.03.2019, 13:51  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З початку 2019 року працівники управління контрою за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 26 фактичних перевірок представників бізнесу Прикарпаття.

За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів працівники фіскальної служби застосували 111,8 тис грн фінансових санкцій, інформує WestNews.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 3 факти роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії на суму 51,0 тис грн, 3 факти продажу алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці у відділі магазину, який немає статусу суб’єкта господарювання громадського харчування – 20,4 тис грн, 2 факти торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 20,0 тис грн, 2 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років – 13,6 тис грн. (анульовано дві ліцензії, зокрема 1 – на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1 – на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами) та 1 факт продажу вин столових без використання РК та КОРО – 6,8 тис гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За переплату в платіжках оштрафували “Івано-Франківськгаз”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X