WestNews.com.ua

На Прикарпатті пенсіонерка побила палицею свою сусідку

02.11.2018, 14:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області виніс вирок літній жінці, яка побила свою сусідку.

Жінка є жителькою с.Голинь, Калуського району, Івано-Франківської області, одружена, пенсіонерка, має ІІІ групу інвалідності, раніше не судимої. Їй інкримінують ч.1 ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

19 червня 2017 року жінка, виконуючи роботи по господарству, почала конфліктувати з своєю сусідкою та умисно дерев’яною палицею нанесла удар потерпілій в ділянку правого передпліччя. Пенсіонерка спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця та подряпини в ділянці правого передпліччя, які дносяться до легких тілесних ушкоджень.

Потерпіла подала позовну заяву, в якій просить стягнути з обвинуваченої в її користь моральну шкоду в розмірі 5000 грн. Сусідка обґрунтовує тим, що внаслідок злочину тривалий час відчувала біль, не могла виконувати фізичну роботу по господарству, змушена просити допомогу в родини, щоб допомогли, перестала спокійно спати, відчуває постійну тривогу.

Суд ухвалив визнати винуватою обвинувачену у вчиненні злочину та призначити покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оператори по обміну коштів: на Прикарпатті дві жінки обікрали пенсіонерку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X