WestNews.com.ua

На Прикарпатті перекрили дорогу, громада вимагає ремонту. ФОТО

20.08.2018, 15:55  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 20 серпня, близько 9 години жителі села Пуків Рогатинського району перекрили дорогу, інформує WestNews.

Через центральну  частину села проходить  автомагістраль Стрий – Тернопіль, стан якої є жахливий. Люди вимагають відремонтувати дорогу.

“Два-три тижні тому ми перекрили дорогу перший раз. Влада ніяк не відреагувала на це. У п’ятницю, 17 серпня, написали лист, де попередили, якщо не буде ніяких дій щодо ремонту, ми перекриваємо дорогу. Сьогодні зранку траса була вже заблокована. Три години чекали на владу. Приїхала представник районної державної адміністрації, але результату ніякого. Нам принесли документи, що на 2018 рік на ямковий ремонт дороги виділено 25 млн гривень, але не нашу ділянку, а на загальну, куди входять декілька міст. Ямковий ремонт тут не допоможе. Тому ми написали знову лист-попередження, якщо не буде ніяких дій, якщо не будемо бачити документів, які б підтвердили, що ремонт відбуватиметься, то ми знову перекриємо дорогу безстроково,” – розповів WestNews  учасник акції Ігор.

Станом на 14:00 дорогу вже звільнили. Проте наступного разу, 31 серпня, люди обіцяють безстрокове перекриття.

“Звичайно, це не гуманно перекривати дорогу. Нам якось потрібно достукатись до влади, щоб вона приймала певні міри,  інших способів поки що ми не знайшли. До нашої акції приєднались і люди з сусідніх сіл. Навіть разом з нами перекривали дорогу водії, яких ми не пропускали далі їхати,” – розповідає чоловік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Епідемія з перекриттям доріг на Прикарпатті: хто, чому і які будуть наслідки. КАРТА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X