На Прикарпатті побудують потужну сонячну електростанцію

02.07.2019, 20:15  |  Автор:   Власенко Власта

ТОВ «Галсан-Інвест» отримало дозвіл на будівництво сонячної електростанції у м. Галичі.

Наприкінці 2018 року ТОВ «Галсан-Інвест» отримало в оренду терміном на 25 років земельну ділянку площею 7,5 гектарів на вулиці Д.Вітовського для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування енергогенеруючого об’єкта.

Орендна плата нараховується в розмірі 3% від нормативної грошової оцінки землі, яка діє на момент укладення договору оренди.

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Галсан-Інвест» є жителька Крихівців Шкварилюк Олександра Василівна (25%), жителька Івано-Франківська Качур Лариса Миронівна (25%), житель Івано-Франківська Пригода Іван Ярославович (17%), житель Бурштина Хомут Сергій Ярославович (16,5%), житель Рогатинщини Заглевський Іван Васильович (16,5%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті побудують вітрову електростанцію

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X