WestNews.com.ua

На Прикарпатті побудують вітрову електростанцію

02.05.2019, 15:53  |  Автор:   Власенко Власта

Рахинська сільська рада Долинського району проведе громадські слухання щодо змін до генерального плану села на включення додаткових територій у межі населеного пункту.

Йдеться про урочища «Біля Васька», «За колійкою», «Березина», на території яких планують побудувати споруди об’єктів передачі електричної та теплової енергії (вітропарку) ТОВ «Альтернативна енергетика Прикарпаття» (м.Івано-Франківськ), інформує WestNews з посиланням на інтернет-ресурс газети “Галичина”.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб з обговорення змін у генплан та детального плану території приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Громадські слухання відбудуться 30 травня 2019 року о 10.00 у приміщенні Рахинянської сільської ради (с.Рахиня, вул. Голейко, 7).

За даними ЄДРПОУ, засновниками ТОВ «Альтернативна енергетика Прикарпаття» є жителі Івано-Франківська Гринів Петро Михайлович, Петрушко Юрій Миронович, Прокопів Тарас Ігорович.

Ю.Петрушко та П.Гринів працюють на керівних посадах у ТОВ «Богородчанинафтогаз», яке спеціалізується на видобуванні нафти та газу.

За даними Центру протидії корупції, Т.Прокопів є сином колишнього керівника «Укртрансгазу» Ігоря Прокопіва.

Довідка:

Орієнтовний термін експлуатації ВЕС – 25 років. У рамках проекту планується встановлення сучасних вітротурбін у кількості від 8 до 15 штук. Висота башти становитиме 80-137 метрів у залежності від виробника обладнання. Загальна площа вітрової станції становитиме 68 гектарів (приблизна довжина 1600 на 535 метрів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську збільшили кількість обладнання в тренажерці просто неба. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X