WestNews.com.ua

На Прикарпатті подяками та цінними подарунками відзначили кращих поліцейських. ФОТО

11.09.2019, 18:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

11 вересня під час проведення відеоселекторної наради керівництва поліції Івано-Франківської області за мужність, відвагу, героїз, розумну ініціативу, старанність та бездоганне виконання службових обов’язків очільник поліції Володимир Голубош вручив заступнику начальника ГУНП області полковнику поліції Ігорю Мартищуку нагрудний знак «Кращий працівник МВС України». Також ім’я правоохоронця занесено до дошки пошани Міністерства внутрішніх справ України.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість цінним подарунком, а саме наручним годинником – нагороджено сержанта поліції Андрія Межерицького, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Крім того, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність подяками нагороджено: старшого інспектора та інспектора ситуаційного відділу УОАЗОР капітана поліції Інну Ноняк та Василину Мельник, працівників управління патрульної поліції лейтенанта поліції Олександра Сивківа та Василя Хорта, а також завідувача сектору трасологічного обліку Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України Юрія Фуфалька та старшого судового експерта відділу товарознавчих експертиз Юлію Федорчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Поліцейські спіймали двох водіїв “під кайфом”. ФОТО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X