WestNews.com.ua

На Прикарпатті поліцейські-новобранці склали присягу на вірність українському народові. ФОТО

18.10.2019, 12:57  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 18 жовтня, у Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулась урочиста присяга молодих поліцейських, які пройшли відбір та вирушають на навчання до поліцейської академії у Рівному.

Десять хлопців і дівчат вирішили пов’язати свою долю з правоохоронною діяльністю, пройшли суворий конкурс та стали працівниками сектору реагування патрульної поліції.

В урочистих заходах взяли участь т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк, начальник УКЗ майора поліції Андрій Бондюк , начальник УПД старший лейтенант поліції Олександр Вовченко, Голова і секретар поліцейської комісії ГУНП в області Надія Куца та Володимир Коваленко.

Від імені керівництва Нацполіції та від себе особисто привітав новобранців т.в.о начальника Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк:

Сьогодні надзвичайно важливий день у вашому житті — ви склали присягу на вірність народові України. І я щиро вітаю вас із цією важливою подією. Це один із найбільш відповідальних кроків на тому непростому професійному шляху, який ви обрали. Склавши присягу, ви взяли на себе велику відповідальність за безпеку життя і здоров’я людей, які вас оточують. І я дуже сподіваюся, що кожен з вас гідно нестиме звання поліцейського.»

Після присяги молодих поліцейських чекає півроку підготовки у поліцейській академії.

На урочисті заходи також завітали поліцейські – новобранці роти поліції особливого призначення, котрі успішно завершили навчання на курсах первинної професійної підготовки поліцейських в Львівському державному університеті внутрішніх справ та вчора урочисто склали присягу на вірність українському народові. Уже сьогодні вони приступають до виконання службових обов’язків.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

Світлина від Поліція Івано-Франківської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську 79 курсантів присягнули на вірність українському народові. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X