На Прикарпатті понад вісім тисяч безробітних

Кількість безробітних на Прикарпатті станом на 1 травня 2018 року  становила 8,7 тисячі, інформує WestNews.

Найбільша кількість зареєстрованих безробітних сконцентрована у м.Івано-Франківську, Коломийському та Надвірнянському районах, а найменша – у містах Болехів та Яремче.

Кількість вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості області, станом на 1 травня 2018 року становила 2,6 тис. одиниць. Середній розмір заробітної плати у вакансіях становив 4731 грн.

Послуги служби зайнятості області отримали 15,7 тис. безробітних громадян, у тому числі:

  • 8,8 тис. мешканців сільської місцевості;
  • 6,3 тис. соціально вразливих осіб;
  • 6,4 тис. з числа молоді;
  • 483 учасники АТО;
  • 60 внутрішньо переміщених осіб

З початку 2018 року отримали статус безробітного 6,5 тис. осіб. Зменшення кількості зареєстрованих безробітних відбулося в усіх районах області, за винятком Тисменицького району.

До слова, скільки безробітних з вищою освітою в Україні. Професійно-кваліфікаційний дисбаланс є однією з найбільш гострих проблем на ринку праці – 70% випускників мають вищу освіту, 30% – професійну. При цьому в Європі ситуація прямо протилежна”, – зазначила вона. Жовтяк підкреслила, що серед усіх безробітних майже 42% мають вищу освіту. “А є міста – Київ, Одеса, Харків, Львів, Суми чи Дніпро, де 80-90% безробітних з вищою освітою.

Раніше повідомлялося, що станом на 1 березня 2018 року в Державній службі зайнятості було зареєстровано 383 700 безробітних. Середній розмір допомоги на одного безробітного – 2357 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зарплата чи допомога по безробіттю: на Івано-Франківщині різко змінилася кількість неробів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.