WestNews.com.ua

На Прикарпатті проінспектували хід ліквідації наслідків червневої повені

26.09.2020, 18:12  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов Олексій Чернишов відвідав Івано-Франківщину та перевірив стан виконання робіт з ліквідації наслідків повені. Про це пише West News з посиланням на інформацію Івано-Франківської облдержадміністрації.

Разом з керівництвом області посадовець проінспектував хід робіт з відновлення правобережної дамби на р. Бистриця Надвірнянська у с. Угорники, що постраждала внаслідок повені у червні 2020 року. Для виконання усіх запланованих робіт будівельники влаштували нове русло для річки. Триває демонтаж пошкодженого берегоукріплення із залізобетонних плит, влаштування антирозмивного укріплення із кам’яного масиву та в подальшому буде здійснено облаштування нового берегоукріплення.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині від стихії постраждало 263 населені пункти, зазнали пошкоджень та руйнувань будівлі, дороги. В особливо критичному стані перебувають 14 водозахисних дамб на річках Прут, Черемош, Бистриця Солотвинська, Бистриця Надвірнянська та Рибниця. Області було виділено 50 млн грн на відновлення дев’яти таких об’єктів.

З 21 вересня на території Івано-Франківської області працюють робочі групи, які перевіряють хід виконання завдань з ліквідації наслідків, використання коштів та мають визначити нагальні потреби.

26.09.2020, 18:12  |  Автор:   Vinnychuk Nataliia

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X