WestNews.com.ua

На Прикарпатті провели конкурс серед трактористів. ФОТО

17.10.2019, 14:35  |  Автор:   Хромей Зоряна

З метою підвищення професійної майстерності майстрів виробничого навчання, популяризації фахових здобутків, кращого виробничого досвіду на базі ДНЗ «Войнилівський професійний ліцей» 16 жовтня відбувся обласний конкурс професійної майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» серед майстрів виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

У конкурсі брали участь представники п’ять закладів, які здійснюють підготовку робітничих кадрів за згаданою професією, повідомляє WestNews із посиланням на ОДА.

Конкурс передбачав проведення двох турів – теоретичного і практичного. Теоретичний тур у вигляді складання тестів із спецдисциплін, на якому  майстри показали свої професійно – теоретичні знання з предметів: «Агротехнологія», «Трактори», «Сільськогосподарські машини», «Комплексна система технічного обслуговування і ремонту сільськогосподарської техніки», «Правила дорожнього руху», «Охорона праці». Практичний тур полягав у практичній перевірці навиків і вмінь оранки землі.

Переможцем обласного конкурсу професійної майстерності став Михайло Микитчин – майстер ДНЗ «Городенківський професійний ліцей», ІІ місце посіли майстри виробничого навчання Михайло Вітенко (ДНЗ «Коршівський професійний аграрний ліцей») і Віктор Абрамов (ДНЗ «Войнилівський професійний ліцей»), ІІІ місце поділили майстри Оксана Ткачук (ДНЗ «Кутський професійний ліцей» та Ігор Савчук (ДНЗ «Богородчанський професійний будівельний ліцей»).

Конкурс сприяв популяризації професій, обміну досвідом, запровадженню нових ідей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна питання – 500 мільйонів: виконком міськради проголосував за оголошення конкурсу серед банків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X