WestNews.com.ua

На Прикарпатті провели в останню путь отця Григорія Юраха. ФОТО

19.02.2020, 20:09  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 18 лютого, в катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї відбувся похорон священнослужителя Коломийської єпархії – отця Григорія Юраха.

Провести священника в останню дорогу до храму прибуло численне духовенство та віряни. Заупокійну Літургію та Чин похорону очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк.

Під час богослужіння владика виголосив проповідь, в якій зазначив, що Господь благословив покійного прожити 76 років і закінчити свою місію в Коломиї священником.

“Отець Григорій разом з дружиною виховали трьох дітей, дочекався онуків, а що найважливіше – це допомогли багатьом молодим хлопцям осягнути священичий сан. Багатьох мирян разом з дружиною навернули до Бога. І ця місія подружжя Юрахів – Григорія і Марії була подібна до праведних Симеона і пророчиці Анни. Вони своїх дітей і молодих хлопців неначе брали на руки та приносили Богові в дар, допомагаючи їм знайти своє покликання. Однак, на 76 році життя Господь покликав отця до себе, залишаючи тут на землі ще на певний час його дружину Марію. За таких обставин нелегко зберегти спокій духа родині, одначе у молитві “Отче наш…” молимося “Нехай буде воля твоя” “,— сказав кир Василій.

Пригадуючи працю о. Григорія на довірених йому парафіях, єпископ додав:

“Душпастир невтомно працював щодня, несучи свій хрест протягом 52 років священичого служіння. Він виніс свій хрест на гору Голгофу і залишив його, щоби прославитись у вічності. Отець Григорій тепер може сказати, як на горі Таворі: “Господи добре нам тут бути”. Він залишив там хреста, на якому є свої і людські незліченні терпіння”.

Відтак продовжився Чин похорону в с.Воскресінці, де присутні зі сльозами на очах опустили тіло покійного в могилу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Калущині помер найстаріший священик Івано-Франківської єпархії УПЦ. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X