WestNews.com.ua

На Прикарпатті проживають 5,5 тис іноземців, з яких майже 2 тис студентів

08.05.2019, 11:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

8 травня в обласному Управлінні Державної міграційної служби України відбувся прес-брифінг про ситуацію з перебуванням в Україні так званих неврегульованих мігрантів, тобто осіб-іноземців, які незаконно перебувають на території нашої країни.

Під час проведених заходів, спрямованих на запобігання та протидію нелегальної міграції, виявлено іноземців та осіб без громадянства, які порушують правила перебування на території України, притягнуто 103 осіб, а також 37 осіб – за вчинення адмінправопорушень.

Загалом накладено та стягнуто штрафів на користь держави на загальну суму 182560 грн.

Окрім того, виявлено 51 нелегального мігранта, стосовно яких в подальшому прийнято рішення про примусове повернення за межі України.

Стосовно 10 громадян, які ухилялися від виконані рішень про примусове повернення, судами прийняте рішення про примусове видворення з країни.

До слова, 5448 іноземців мають посвідки на постійне місце проживання.
З них, працюючих – 212.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НЕБЕЗПЕЧНИЙ ВОГОНЬ: МИНУЛОЇ ДОБИ НА ПРИКАРПАТТІ СТАЛОСЯ ТРИ ПОЖЕЖІ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X