WestNews.com.ua

На Прикарпатті розпочався ремонт дороги Н-10 Стрий – Мамалига. ФОТО

02.05.2019, 14:38  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Буковельська дорожня компанія «ПБС» починає ремонт дороги у селищі Заболотів Снятинського району.

В рамках експлуатаційного утримання буде проведений поточний дрібний ремонт найгірших ділянок дороги, які стали аварійно небезпечними. Роботи проводитимуться на 3-кілометровому відрізку, вздовж усього селища.

«Так як наша компанія відповідає за стан дороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига в межах Івано-Франківської області, ми намагаємося створити належні умови для проїзду по всій протяжності автошляху. У Заболотові, окрім ремонту дорожнього покриття, будуть проведені і земляні роботи, зокрема, відновимо кювети, переплануємо узбіччя та створимо належні умови для водовідведення», – розповідає виконроб ТОВ «ПБС» Ярослав Долішній. 

Роботи із фрезерування старого асфальту уже розпочались. Дуже пошкоджені ділянки дорожнього одягу фрезерують, опісля влаштують нове асфальтобетонне покриття. На інших ділянках проводять аварійну ліквідацію ямковості.

Нагадаємо, подібні роботи проводяться у селі Боднарів Калуського району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті триває ремонт дороги Н-18 Івано-Франківськ –  Тернопіль. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X