На Прикарпатті рятувальники шукали літнього чоловіка, який, ймовірно, втопився у каналі під час риболовлі

16.03.2019, 9:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Учора, 15 березня, у Галицькому районі у с. Дем’янів на каналі Бурштинського водосховища рятувальники шукали 67-літнього чоловіка.

Про це WestNews повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту ОДА.

Так, від працівників поліції поступило повідомлення про ймовірне утоплення 67-літнього жителя с. Клузів Тисменицького району, з яким втрачено зв’язок під час перебування на риболовлі.

Працівниками поліції на березі водойми виявлено речі, які належать зниклій особі. Для проведення пошуково-водолазних робіт залучено працівників ГВРР АРЗ СП 6 чол. (3 водолази), 1 од. тех., 1 човен та працівників Галицької РВС 3 чол. (2 водолази), 1 човен. Станом на 18.00 залученими підрозділами за допомогою 2 моторних човнів та «тралів» 4 рази проведено донне та візуальне обстеження русла водяного каналу від місця ймовірного утоплення до виходу у Бурштинське водосховище (2,5 км на 50 м.), а також за допомогою водолазів обстежено дно каналу вздовж берегів протяжністю близько 1 км. Зниклу особу не знайдено, пошукові роботи буде продовжено 16 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загублений у горах: в Карпатах рятувальники шукали туриста-відчайдуху

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X