На Прикарпатті рятувальники витягнули чотири автомобілі, які з’їхали в кювет, та допомогли автобусу переїхати перевал

На Прикарпатті рятувальники витягнули чотири автомобілі, які з’їхали в кювет, та допомогли автобусу переїхати перевал.

Про це WestNews повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

08 січня о 07.28 на ПЗЧ ДПРЧ-8 смт. Рожнятів поступило повідомлення про те, що на автодорозі між селами Петранка та Вербівка застряг автомобіль. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою пожежного автомобіля та буксирувального тросу витягнули автомобіль на проїжджу частину дороги.

08 січня о 18.36 на ПЗЧ ДПРЧ-14 м. Косів поступило повідомлення про те, що в м. Косів по вул. Черемшини водій автомобіля “Reno Trafik” не впорався з керування та злетів у кювет. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою пожежного автомобіля та буксирувального тросу витягнули автомобіль на проїжджу частину дороги.

08 січня о 19.10 на ПЗЧ ДПРЧ-10 м. Долина від водія поступило повідомлення про те, що він на автомобілі “Тойота Хічландер” з’їхав з дороги в кювет. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою пожежного автомобіля та буксирувального тросу витягнули автомобіль на проїжджу частину дороги.

08 січня о 21.30 на ПЗЧ ДПРЧ-11 м. Надвірна від жителя м. Одеса поступило повідомлення, з проханням надати допомогу у витягуванні легкового автомобіля «HONDA ACORT», який з’їхав в кювет, за адресою смт. Делятин уч. Площа. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою пожежного автомобіля та буксирувального тросу витягнули автомобіль на проїжджу частину дороги.

08 січня о 21.06 на ПЗЧ ДПРЧ-12 смт. Верховина від водія автобуса марки «Сетра 228» поступило повідомлення про те, що в зв’язку з ожеледицею він не може самостійно виїхати на Кривопільський Перевал. Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою пожежного автомобіля та буксирувального тросу витягнули автобус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 9 січня морози в Україні нарешті попускатиме, – синоптик. КАРТА

Коментарі:

Comments are closed.