На Прикарпатті сільський голова незаконно передав землю фізичній особі, вартістю понад 4,3 млн гривень

Прокуратура вимагає повернути державі землі водного фонду та сільськогосподарського призначення вартістю понад 4,3 млн грн, інформує WestNews.

Коломийською місцевою прокуратурою  пред’явлено позовну заяву про  відшкодування  шкоди,  завданої  шляхом  скасування  рішення  про  державну  реєстрацію  земельної  ділянки,  визнання  недійсним  свідоцтва  про  право  власності  на  земельну  ділянку та  повернення  земельної  ділянки загальною площею 2 га. Ринкова вартість  становить понад 4,3 млн грн.
Установлено, що  земельну  ділянку загальною площею 2 га, частина якої відноситься до земель водного  фонду, а інша частина – сільськогосподарські  землі, передано у власність фізичній особі всупереч вимогам Водного та Земельного кодексів України внаслідок  неправомірних  дій сільського голови.
У позовній заяві прокуратура вимагає через суд визнати недійсними  правоустановчі документи  на  земельну  ділянку та повернути її до земель державної форми власності. Цивільну справу судом призначено до розгляду.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.