WestNews.com.ua

На Прикарпатті співробітниця ДФС не задекларувала подаровану квартиру, вартість якої понад 500 тисяч гривень

17.05.2019, 13:20  |  Автор:   Власенко Власта

На Прикарпатті декларанта визнали винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією. Про це пише WestNews з посиланням на прокуратуру Івано-Франківської області.

Рішенням Івано-Франківського міського суду головного спеціаліста ДПІ в м. Івано-Франківську ГУ ДФС в області визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП), та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Так, головний спеціаліст, яка є суб’єктом декларування, отримала дохід у вигляді подарунка – квартиру, вартість якої становить 539 тис. грн, та в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не повідомила НАЗК про суттєві зміни в майновому стані.

До слова, що задекларував голова Матеївецької ОТГ і його дружина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Десятки мільйонів готівки, вертоліт та багато землі: що декларували українські мери

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X