WestNews.com.ua

На Прикарпатті створять оздоровчий туристичний маршрут

06.08.2020, 11:12  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Матеївецька громада виграла проект на конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, який впроваджує Єврорегін «Карпати України.

Про це інформує WestNews з посиланням на фейсбук-сторінку “Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття“.

На реалізацію цього проекту облрада виділить майже 245 тис. грн, також на умовах співфінансування з місцевого бюджету територіальної громади виділять 66 тис. гривень.
За словами директора агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігоря Мельничука, проект підготували фахівці агенції, основна мета якого – підвищення ефективності використання туристичного потенціалу, що знаходиться на межі Коломийського, Косівського та Снятинського районів. Саму ж ініціативу реалізовуватимуть у Запрутті.
“Запруття є унікальним місцем змішаного правдавнього лісу, чистих джерел, багате на Карпатську флору та фауну середовище. Тут ростуть понад 300 видів лікарських трав, добре розвинуте бджільництво. У Запрутті є також джерела чистої води Джуркут, працюють кінні та овечі ферми, сироварні, хлібопекарні”, – розповів Ігор Мельничук.
Також у рамках реалізації проекту планують покращити інфраструктуру території, розробити та промаркувати два маршрути (протяжністю 40 км) та створити лікувально-оздоровчий центр «Золоті крилечка».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську на даху “Промприладу” вирощують екологічний сад. ВІДЕО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X