WestNews.com.ua

На Прикарпатті суд призначив чоловікові, який ухилявся від призову, рік іспитового терміну

11.12.2019, 14:08  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Чоловік, який ухилився від призову на строкову військову службу, 5 січня був фігурантом судового засідання.

Обвинувачений з 22 січня 2016 року перебував на обліку призовників у Богородчанському районному військовому комісаріаті. 15 квітня цього року рішенням Богородчанської районної призовної комісії за результатами медичного огляду чоловіка визнали придатним до проходження строкової військової служби.

Цього ж дня обвинуваченому під розписку вручили повістку з вимогою прибути 6 червня до військового комісаріату для подальшої відправки до місця проходження строкової військової служби. Також його ознайомили з обов`язками і правилами військового обліку та попередили про кримінальну відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу.

Обвинувачений без поважної причини не з`явився до Богородчанського районного військового комісаріату, йдеться у матеріалах справи.

Чоловік у суді вину в скоєному визнав злочині. Суд призначив йому іспитовий термін – 1 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо ім’я хлопця, який загинув під час пожежі авто на Прикарпатті. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X