WestNews.com.ua

На Прикарпатті судитимуть чоловіка за сепаратизм у соцмережі

09.08.2018, 11:34  |  Автор:   Власенко Власта

Житель села Мала Кам’янка Коломийського району публічно закликав у соцмережі “ВКонтакте” до вчинення дій з метою заміни меж території та державного кордону України, пише WestNews.

Обвинувачений будучи обізнаний із протиправним захопленням незаконними збройними формуваннями так званих «ЛНР» та «ДНР» частини Донецької та Луганської областей 11 січня 2017 року звернувся до невизначеного кола осіб із публічним закликом:

«Ну, вот, правильную политику проводять лидеры восставших республик. Это подтверждают их заявления. Нужно возвращаться в Россию. А на Украйне, к сожалению, будет нато.»

Розміщував текст відповідного змісту під раніше створеним ідентифікатором користувача «Віктор Берест» на загальнодоступній сторінці соціальної мережі «ВКонтакте».

Продовжуючи реалізацію власного злочинного умислу 19 січня 2017 року обвинувачений з можливістю доступу до мережі Інтернет, звернувся до невизначеного кола осіб із публічним закликом:

«Донбассу надо присоединяться к России. А иначе там будут натовские педики. Они уже в Польше.» шляхом розміщення повідомлення за допомогою сторінки соціальної мережі «ВКонтакте».

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 1 ст. 110 КК України, як (вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України). Відповідальність за вчинене згідно закону карається позбавленням волі на строк від трьох до пяти років.

Підготовче судове засідання, по даному кримінальному проваженню призначено на 11.00 год  16 жовтня 2018 року.

До слова, поліція повідомила деталі стрілянини, яку спричинили батько з сином в центрі Івано-Франківська. ФОТО

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сплутав збори і побори: правоохоронці затримали на гарячому чергового чиновника-хабарника. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

09.08.2018, 11:34  |  Автор:   Власенко Власта

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X