WestNews.com.ua

На Прикарпатті тимчасово обмежили рух вантажівок

07.08.2020, 17:07  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У зв’язку з підвищенням температурного режиму органами місцевого самоврядування прийнято рішення щодо введення тимчасового обмеження руху транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни, інформують у Національній поліції.

Обмеження стосуються транспорту з навантаженням на вісь більш ніж 7 т при температурі повітря більше 28°C, інформують у Національній поліції.

Відтак обмеження введені у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та місці Києві.

Правоохоронці закликають із розумінням поставитися до введених заходів та не порушувати тимчасові обмеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську вперше відбудеться футбольний чемпіонат серед громад

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X