WestNews.com.ua

На Прикарпатті третій день триває протестна акція із перекриттям дороги Р24. ФОТО

19.07.2019, 16:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, жителями Верховинського району розпочато безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя.

У п’ятницю, 19 липня, протестна акція за відновлення дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина продовжується:

“Важлива інформація! Будуть пропускати тільки спец транспорт, машини з виборчою документацією , вагітні і з дітками до 6 років. Решта автотранспорту буде пропускатися у режимі по п’ять автомобілів щогодини в кожну сторону. ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ ПРОПУСКАТИСЯ НЕ БУДУТЬ. Дякуємо усім за розуміння!», – йдеться у повідомленні організаторів акції в групі КАРПАТИ SOS – “KARPATIANS SOS”.

Нагадаємо, активні жителі селища методом перетину у незабороненому законом місці проїжджої частини центральної догори Р24 мирно та наполегливо вимагають наступного:

  • Звіт районного керівництва про розпочаті та виконані роботи відповідно до свої повноважень за зобов’язань по відновленню мостів в с. Буковець та с. Стаїще Верховинського району та зведення берегоукріплення і залог в с. Красник (Довгі толоки) із чітким задокументованим вказанням відповідних фірм чи посадових осіб, які саботують роботи на даних об’єктах.
  • Документальний звіт керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг України, Департаменту економічної поліції, відповідних міністерств Кабінету Міністрів України про завершені, оголошені та плановані тендери по дорозі Р24 Татарів-Кам’янець-Подільський на ділянці Ворохта-Верховина.
  • Притягнення до відповідальності контролюючими органами осіб відповідальних за реєстрацію учасниками тендерів по відновленню та ремонту дороги Р24 фірм і підрядних організацій що не мають відповідного досвіду роботи та юридичної реєстрації у встановленому Законом порядку.
  • Негайно розпочати роботи по поточному ремонту автомобільної дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина. Завершити роботу по ремонту мостів в селах Буківець і Стаїще Верховинського району. Упорядкувати залоги в с. Красник (Довгі толоки) Верховинського району , підготувати відповідну проектно-кошторисну документацію і звернутися до відповідних профільних міністерств Кабінету Міністрів України про виділення коштів на зведення берегоукріплення в селі Красник Верховинського району (Довгі толоки) на місці загибелі Білоруських туристів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині ремонтують дорогу державного значення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X