WestNews.com.ua

На Прикарпатті триває ремонт дороги Н-18 Івано-Франківськ –  Тернопіль. ФОТО

25.04.2019, 13:35  |  Автор:   Менів Андрій

На Прикарпатті проводять поточний дрібний ремонт дороги загального користування державного значення Н-18 Івано-Франківськ –  Тернопіль, біля села Клубівці Тисменицького району.

Роботи найбільш зношених ділянок дорожнього одягу цієї дороги проводяться «картами». Такий метод передбачає ліквідацію ямковості, просадок, напливів, колійності та укладання асфальтобетону за допомогою асфальтоукладача. Сильно зношені асфальтобетонні покриття попередньо підгрунтовують катіонною бітумною емульсією.

Після вирівнюючого шару крупнозернистого асфальтобетону шляховики влаштують верхній шар щебенево-мастикової суміші.

Роботи ведуться під постійним контролем фахівців Служби автодоріг.

Просимо учасників дорожнього руху зважати на попереджувальні знаки в місцях проведення ремонтних робіт та дотримуватися відповідної швидкості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працюють цілодобово: на Прикарпатті ямковий ремонт доріг обіцяють завершити до Великодня. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X