На Прикарпатті тривають пошуки чоловіка, який героїчно врятував трьох дітей в Дністрі. ВІДЕО

Як вже повідомляв WestNews, у річці Дністер поблизу села Михальче Городенківського району, рятуючи трьох дітей, втопився 31-річний франківець. Пошуки чоловіка досі тривають, його дружина вірить, що він живий.

Під час відпочинку троє дітей почали топитись в річці Дністер. Чоловік кинувся на порятунок дітей,  виштовхав їх з глибини і передав дружині. Сам вже не міг вибратись: пірнув під воду і більше не випливав.

Водолази повідомляють, що шукати неймовірно важко. Адже Дністер тільки на перший погляд спокійний та мілкий. Насправді посеред річки глибока яма, яка сягає до чотирьох метрів. Ймовірно, саме туди потрапив чоловік, коли рятував дітей.

«Напевно, він потрапив на фарватер, на холодну воду і його схопила судома. І він пішов по фарватеру. Тобто він не на мілкому місті, а на глибокому. Фарватер – це місце, де найбільша течія на річці», – каже керівник водолазної служби ДСНС в Івано-Франківській області Микола Галько.

«Чоловік скочив швидше, ближче. Він дуже добре плаває, каже дружина. І він цих дітей відкидав в її бік. Її з тими дітьми понесло ще далеко, метрів 150. Але вона вже дісталася дна і з дітьми виплила», – розповідає лікар.

Детальніше у сюжеті ТСН: 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціною життя: на Прикарпатті, рятуючи трьох дітей, втопився 31-річний франківець

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.