На Прикарпатті ТзОВ самовільно захопило земельну ділянку

28.05.2019, 11:15  |  Автор:   Власенко Власта

Прокуратура в рамках представництва вимагає від ТзОВ сплатити майже 100 тисяч грн за самовільне захоплення земельної ділянки.

Про це пише WestNews з посиланням на прокуратуру Івано-Франківської області.

Господарським судом Івано-Франківської області відкрито провадження за позовом Тисменицької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області до cільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю про стягнення шкоди, спричиненої самовільним захопленням земельної ділянки, на суму майже 100 тисяч грн.

Працівниками ГУ Держгеокадастру в області у жовтні 2017 року встановлено факт самовільного захоплення сільськогосподарським  підприємством земельної ділянки та розраховано шкоду, спричинену внаслідок цього, на суму майже 100 тисяч грн. Однак до цього часу заходи щодо її стягнення так і не вжиті.

Судом підтверджено підстави для представництва прокурором інтересів держави та відкрито провадження у справі.

Судовий розгляд триває.

До слова, на Прикарпатті сільський голова незаконно передав у користування земельні ділянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власники СТО в Калуші впродовж двох років не платили за користування землею – прокуратура вимагає повернути борг

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X