WestNews.com.ua

На Прикарпатті у декількох навчальних закладах вода не відповідає гігієнічним нормам

23.08.2018, 13:27  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

 Спеціалісти ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» проведені моніторингові обстеження навчальних закладів щодо готовності до нового 2018-2019 навчального року.

Моніторингом охоплено 70 дошкільних, 215 загальноосвітніх, 6 вищих навчальних закладів. Проведено 165 лабораторно-інструментальних досліджень фізичних факторів в приміщеннях навчальних закладів, інформує WestNews.
Відібрано 174 проби води для мікробіологічних досліджень, з них 23 (13,2%) не відповідають гігієнічним нормативам. За санітарно-хімічними показниками досліджено 144 проби води, з них 7 (4,9%) не відповідають гігієнічним нормативам.
Керівникам закладів надані пропозиції щодо  усунення зауважень, проінформовано органи місцевого самоврядування.
Моніторинг навчальних закладів триває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпаття атакують шершні: що робити, якщо вас вкусили

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X