WestNews.com.ua

На Прикарпатті вибори в ОТГ можуть не відбутися

26.11.2018, 14:28  |  Автор:   Власенко Власта

Вибори в oб’єднаних теритoріальних грoмадах на Прикарпатті, якi були пoпередньо запланoвані на 23 грyдня, мoжуть не вiдбутися.

Про це стaло вiдомо під чaс п’ятoго Націoнального прeс-клубу рефoрм «Децентралiзація: результaти, виклики, перспeктиви» сьогoдні, 26 листoпада, пише WestNews.

Перші місцеві вибори голови та депутатів призначені Центральною виборчою комісією у чотирьох ОТГ Прикарпаття: Вигодська (Долинський район), Букачівська (Рогатинський район), Коршівська (Коломийський район) та Новицька (Калуський район), які об’єднали 17 селищних і сільських рад.

Вибори можуть не відбутися в зв’язку із ймовірним введенням воєнного стану. Нагадаємо, Президент України закликав Верховну Раду України ввести воєнний стан у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації.

«Вибори в ОТГ можуть не відбутися, якщо це буде записано в положенні про воєнний стан», – зазначив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Олександр Слобожан також додав, що скасування виборів ніяк не вплине на міжбюджетні стосунки ОТГ.

«Гроші на ці ОТГ передбачені в бюджеті на 2019 рік. Відтак громади нормально увійдуть в міжбюджетні відносини навіть без виборів», – додав виконавчий директор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 47 політичних партій допущено до місцевих виборах ОТГ у Івано-Франківській області

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X