На Прикарпатті відбудеться шостий етап ралі “Трембіта”

31.05.2019, 14:45  |  Автор:   Власенко Власта

На Прикарпатті 8-9 червня відбудеться шостий етап ралі «Трембіта», інформує WestNews.

Прикарпатський автоклуб у цьому році знову запрошує учасників ралійного чемпіонату України на змагання в Снятин. Шосте ралі «Трембіта» заплановано на 8-9 червня. У суботу відбудеться урочисте відкриття (о 16:00) та спеціальна ділянка для глядачів (з 17:00 до 19:00). В неділю – основна частина змагання (з 9:00 до 17:00).

Організатори сподіваються, що і спортсмени, і глядачі будуть задоволені черговим спортивним дійством.

Додамо, що 24-25 червня 2006 року відбулося перше ралі «Трембіта», яке стартувало в центрі Івано-Франківська. Це був один з етапів Чемпіонату України з ралі, в якому стартували 26 екіпажів, а перемогу здобув екіпаж з Києва Володимир Петренко – Гліб Загорій на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo IX. Через рік відбулося друге ралі «Трембіта». Воно знову стартувало в обласному центрі. На старт вийшли вже 28 екіпажів, а перемогу святкував київський екіпаж Олександра Салюка молодшого та Адріана Афтаназіва. (Mitsubishi Lancer Evo IX).

Третє ралі «Трембіта» довелося чекати довгих 6 років. Воно відбулося лише 18-19 жовтня 2013 року. Це ралі, яке стартувало в місті Коломия, зібрало рекордну кількість екіпажів на старті – 40. Вболівальники отримали захоплюючу боротьбу на заключному етапі чемпіонату України та нових переможців – Валерій Горбань (Київ), Володимир Корся (Одеса) та Mini Cooper S2000 1.6 T. Потім – знову перерва.

У 2017 році ралі «Трембіта» знову змінює свою «прописку». Воно проводиться на території Снятинського району та отримує значно оновлену трасу для змагань. Краще від інших з новою трасою впоралися одесити Руслан Топор та Володимир Щербаков. (Mitsubishi Lancer Evo VIII). Нова траса дуже сподобалась учасникам, і через рік, 6-7 жовтня 2018 року, ралі «Трембіта» повертається в Снятин. П’яте ралі «Трембіта», в черговий раз,отримує нових переможців. Кияни Борис Ганджа та Євген Сокур на Mitsubishi Lancer Evo IX були найшвидшими на ювілейному ралі.

Слід зазначити, що всі перераховані змагання мали статус етапу Чемпіонату України з ралі, а незмінним організатором всіх «Трембіт» є Прикарпатський автомобільний клуб.

Починаючи з 2017 року до проведення ралі долучилися приватна фірма «Богдан і К» та фермерське господарство «Голден Харвест». Вони надають велику допомогу організатору в підготовці траси, забезпечують необхідні службові приміщення для проведення змагань та створюють необхідні умови для спортсменів.

Ралі «Трембіта» подобається провідним автогонщикам Україні. Насамперед, вони відмічають гарну трасу для змагань. Гравійні польові дороги, з плавними, «швидкими» поворотами, дають можливість продемонструвати свою майстерність на високій швидкості та отримати від цього велику насолоду. Траса в Снятинському районі вважається однією з найкращих в Україні.

До слова, в Івано-Франківську визначили фіналістів чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s Five. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківськ – друге місто за відвідуваністю футбольних матчів в Україні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X