WestNews.com.ua

На Прикарпатті відбувся забіг слідами австрійської залізниці. ФОТО

21.05.2019, 12:00  |  Автор:   Власенко Власта

19 травня на Тлумаччині спортсмени бігли 15 кілометрів стежками, де колись знаходилася колишня австрійська залізниця.

Про це розповів організатор заходу, депутат Тлумацької районної ради, Дмитро Романишин, інформує WestNews.

У забігу взяли участь 46 спортсменів, серед яких було дев’ятеро дітей. Любителі бігу змагались в різних категоріях: абсолютна (чоловіки), абсолютна (жінки), ветерани (чоловіки), аматори (чоловіки), аматори (жінки), юнаки, дівчата. Усі подолали дистанцію 15 км, а діти – 3 км.

Наймолодшим учасником став 12-річний Нікіта Масник з Івано-Франківська, а найстаршим – 70-річний Олексій Доган з Богородчан.

“Такі люди наша гордість і приклад для всіх нас, особливо для дітей. Усі учасники і присутні були нагороджені пам’ятниними меделями із оригінальним логотипом пробігу. Попри всі перешкоди і труднощі наш забіг “Слідами австрійської залізниці” який пролягав шляхом колишньої галицької трансверсальної залізниці по Тлумацькому району, актуалізував потребу її відновлення та відбувся успішно,” – зазначив Дмитро Романишин.

Організатор сподівається на співпрацю з Укрзалізницею в майбутньому, адже прагне, щоб вони звернули увагу на історії залізниці, яка проходила на Тлумаччині. А дійство, незалежно від обставин, будуть проводити щороку на початку травня.

До слова, дві франківські команди здобули право грати у Вищій лізі чемпіонату України з регбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківські скороходи завоювали золоті медалі Кубка Європи

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X