На Прикарпатті відзначили 108 річницю від дня народження Степана Бандери

У селі Старий Угринів Калуського району поблизу історико-меморіальному музею Бандери відбулися поминальна панахида і віче з нагоди відзначення 108 річниці від дня народження Степана Бандери.

Вшанувати пам’ять відомого земляка, символа  національно-визвольного руху прибули представники обласної влади, зокрема, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голова обласної ради Олександр Сич, керівники політичних та громадських організацій, учасники антитерористичної операції, численні делегації із різних областей держави, повідомляє WestNews. 

Присутні помолилися за упокій душі провідника Організації українських націоналістів, а керівники області та району поклали вінки і квіти до хреста, привезеного із могили Степана Бандери у Мюнхені.

У зверненні до учасників заходу Ігор Пасічняк зазначив, що кожного року сотні людей прибувають до місця народження Степана Бандери, аби отримати настанови для побудови української держави.

«Кажуть, що одна людина не може змінити хід історії, однак життєвий шлях та подвиги Степана Бандери свідчать, що лише маючи твердий намір та силу волі, ставлячи інтереси держави понад усе, можна змінити історію», – наголосив управлінець.

Варто також додати, що урочистості з нагоди вшанування пам’яті Степана Бандери відбулися в Івано-Франківську. Участь у них взяли заступник голови – керівник апарату ОДА Валерій Крецул, духовенство краю та представники громадсько-політичних об’єднань Прикарпаття.

Читайте також: Новий рік в Україні пройшов спокійно – поліція.

Коментарі:

Comments are closed.