На Прикарпатті виявили змову київських підприємців

12.06.2019, 10:53  |  Автор:   Власенко Власта

Івано-Франківський національний медичний університет  провів відкриті торги, на закупівлю підручників для поповнення бібліотеки та кафедри мовознавства.

За результатами розгляду звернення Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України встановлено, що учасники процедури узгодили поведінку, пише West News  посиланням на  АМКУ.

Учасниками процедури закупівлі були товариство «Лінгвіст» (м. Київ) та фізична особа – підприємець Редько Ольга Юріївна (м. Київ). Для того, щоб усунути між собою конкуренцію під час процедури закупівлі, учасники попередньо домовились.

Проте, за рішенням адміністративної колегії, такі вчинки були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказані правопорушення  на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції. Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень дані учасники на три роки позбавляються права брати участь у публічних закупівлях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Небезпечний вогонь: цієї ночі в Тлумачі згорів «Мерседес»

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X