На Прикарпатті впродовж двох років самовільно використовували водні ресурси без відповідних дозволів

27.05.2019, 14:10  |  Автор:   Менів Андрій

Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури через Господарський суд Івано-Франківської області забезпечено стягнення до бюджету збитків, спричинених навколишньому природному середовищу.

Як установлено прокуратурою, суб’єкт господарювання впродовж двох років самовільно використовував водні ресурси без відповідного на те дозволу, інформує WestNews із посиланням на обласну прокуратуру.

Зокрема, за результатами державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства підтверджено факт здійснення місцевим підприємством забору води із підземних водонасосних горизонтів  без дозволу на спеціальне водокористування, внаслідок чого спричинено збитки державі.

Тільки завдяки  реагуванню прокуратури в порядку представництва інтересів держави в суді завдані відповідачем збитки зараховано до бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські поліцейські розшукали викрадений автомобіль і встановили зловмисника. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X