WestNews.com.ua

На Прикарпатті вже є системи для ПЛР-діагностики COVID19

26.03.2020, 14:39  |  Автор:   Порепа Петро

Перші системи для діагностики вірусу COVID19 вже наідйшли до Івано-Франківської області. Їх у тестовому режимі починають застосовувати в сучасному Центрі СНІДу.

Про це під час відеоконференції заявив в.о. голови ОДА ВІталій Федорів.

За його словами, основне завдання сьогодні налагодити в області ПЛР-діагностику. Медики отримали системи, реактиви, реагенти. Також область готова виділити з бюджету 12 тисяч гривень для закупівлі тестів.

Також до всіх медичних закладів області розподілено так звані швидкі тести – відповідно до кількості ліжок, населення, щоби мати змогу розподіляти потоки хворих.

Вже від завтрашнього дня починають застосовувати тест-системи. Однак, це не означає, що всім необхідно бігти тестуватися. Про це заявила Наталія Дьоміна, інфекціоніст ОКІЛ. Громадянам необхідно звертатися до медиків за перших ознак захворювання – температура понад 38 градусів за Цельсієм, задишка, кашель. Таких людей тестують швидким тестом, якщо є підтвердження, забирають матеріали до лабораторії. Тому не треба панікувати, говорить Наталія Дьоміна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємців та суб’єктів, які здійснюють підприємницьку діяльність, на час карантину звільнено від місцевих податків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X