WestNews.com.ua

На Прикарпатті й досі триває операція із порятунку туристів. ВІДЕО

23.02.2019, 13:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, ввечері 22 лютого до 4-ї спеціалізованої пошуково-рятувальної групи пошуково-рятувального відділення села Явірник прийшли чотири туристів та повідомили, що їхній групі, котра рухалась в напрямку гори Піп Іван-Чорногірський, необхідна термінова допомога.

Як з’ясувалося, група попередньо не зареєструвалася в жодному із пошуково-рятувальних відділень та знехтувала затереженнями про ускладнення погодних умов.

На порятунок туристів негайно вирушили рятувальники Явірницького пошуково-рятувального відділення у складі 3 чоловік. Прибувши до місця (приблизно на відстані понад 500 метрів від місця дислокації рятувального поста), рятувальники на ношах транспортували троє потерпілих із значними обмороженнями до пункту дислокації рятувального поста. Двоє з потерпілих не подавали ознак життя.

23 лютого станом на 05:30 для проведення евакуації групи туристів до підніжжя гори направлено рятувальників Івано-Франківського, Косівського та Верховинського ПРВ СПРЧ АРЗ СП Управління ДСНС в області.

На даний час йде активна фаза рятувальних робіт щодо евакуації потерпілих з гори Піп Іван. Біля підніжжя гори створено штаб з проведення рятувальних робіт для координації зв’язку між рятувальниками. Створено проміжний пункт обігріву.

Зараз в горах спостерігається ускладнення погодних умов: температура повітря -20 градусів, сильний вітер, нульова видимість, снігові перемети подекуди сягають до 1,5-2 метрів.

 

Рятувальні роботи тривають, від Управління ДСНС в області залучено 34 чоловік особового складу на 6 одиницях техніки.

Нагадаємо, не так давно рятувальники зупинили пошуки загиблого під лавиною туриста. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знайшли! Рятувальники дісталися до лижника, який дивом вижив в Карпатах. ФОТО

23.02.2019, 13:33  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X