WestNews.com.ua

На Прикарпатті закінчився нерестовий період: дозволено здійснювати любительське, промислове та спортивне рибальство

02.07.2020, 12:58  |  Автор:   Назаренко Юлія

У вівторок, 30 червня, на Прикарпатті закінчився період нересту. Відтепер дозволено здійснювати любительське, спортивне та промислове рибальство.

Про це повідомляється на сторінці Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Відомо, що згідно наказу №25 Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області від 05 березня 2020 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області в 2020 році», 30 червня 2020 року закінчується термін нерестової заборони.

Зокрема, було заборонено:

  • Ловити рибу в придаткових системах водойм (протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені);
  • Здійснювати промисловий вилов риби у Бурштинському водосховищі.

Надалі любительське, спортивне та промислове рибальство здійснюється відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства та Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тлумаччині рибпатрульні вилучили 500 метрів браконьєрських сіток та врятували червонокнижну рибу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X