WestNews.com.ua

На Прикарпатті залишаються підтопленими житловий будинок і дворогосподарства

24.05.2019, 8:15  |  Автор:   Власенко Власта

На Прикарпатті залишаються підтопленими 151 дворогосподарство у 15 населених пунктах.

Про це повідомили WestNews в Управлінні з питань цивільного захисту населення ОДА.

22-23 травня на території області працювала оперативна група ДСНС України під керівництвом т.в.о. директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації полковника служби цивільного захисту Сніцара В.Д., якими здійснено два оглядові польоти з метою повітряного моніторингу підтоплених територій та місць руйнування об’єктів.

У постраждалих районах працюють групи з числа представників органів місцевого самоврядування, працівників У ДСНС та ГУ НП в області для визначення обсягів негативних наслідків негоди.

Станом на 06.00 год 24 травня залишається підтоплений один житловий будинок у смт. Букачівці Рогатинського району та 151 дворогосподарство у 15 населених пунктах області.

До слова, у Калуському районі зруйновано дороги, житлові будинки та міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті працює мобільна оперативна група щодо ліквідації наслідків негоди.ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X