WestNews.com.ua

На Прикарпатті засудили чоловіка, у якого знайшли наркотики

14.01.2020, 14:48  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

31 серпня 2019 року в ході проведення огляду автомобіля Volkswagen Golf сірого кольору поліція виявила 104 таблетки із наркотичною речовиною “Субутекс” та один шприц із речовиною коричневого кольору.

Загальна кількість наркотичного засобу, обіг якого обмежено, бупренорфіну становила 0,8507 грама. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров`я України № 188 від 01.08.2000 року «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу» бупренорфін вагою від 0,8 грама до 8,0 грама є великим розміром, пише ГК.

Чоловік щиро розкаявся у скоєному. Стало відомо, що він вже двічі був судимий через наркозлочини, а також – що він перебуває на обліку в психіатричній лікарні.

10 січня 2020 року суд, вивчивши всі обставини справи, виніс у ній вирок. Чоловіка визнали винним у вчиненні злочину і призначили йому покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки. Але на підставі ст.75 КК України його звільнили від призначеного покарання, встановивши іспитовий строк у два роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Судитимуть прикарпатця, який пропонував хабара поліцейському

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X