WestNews.com.ua

На Прикарпаття прибула гуманітарна допомога зі Словаччини. ФОТО

06.07.2020, 15:59  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, шостого липня, до Івано-Франківської області прибула гуманітарна допомога з Словацької республіки,  для постраждалих від паводку населених пунктів області.

Про це інформує WestNews з посиланням на Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на Прикарпатті нещодавно, шостого липня Словацька республіка передала для ліквідації наслідків паводку, що призвів до людських жертв і масштабних руйнувань, гуманітарну допомогу.

Зокрема, надіслали: намети, насоси, генератори та інше рятувальне спорядження. Все це повинні передати в найбільш постраждалі райони Івано-Франківської області, щоб допомогти населенню.

Нагадаємо, раніше WestNews повідомляв про те, що гуманітарні допомоги надіслали Швеція та Італія, також Філадельфійська архиєпархія надіслала грошову допомогу для потерпілих від паводків на Західній Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франківщину знову суне негода: чого чекати наступних дві доби

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X