Іграшки для життя: на реабілітацію важкохворих дітей передали 20 000 грн

Нині, 17 травня, двом важкохворим діткам передали благодійні кошти, зібрані під час фестивалю «Карпатський простір».

Передача грошей відбулася о 15.00 год в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті, передає WestNews. Кошти збирали на “Карпатському просторі”, продаючи розмальовані дітками іграшки. Всього було зроблено близько 400 іграшок, частину із яких будуть допродувати на фестивалі “Порто Франко”.

Президент Івано-Франківської торгово-промислової палати Андрій Левкович розповів, що благодійна частина фестивалю – це ініціатива депутата Анатолія Матвієнка. Іграшки купляли різні люди – зокрема, майже всі 34 посли, які відвідали фестиваль, поїхали додому з іграшкою. У результаті зібрали 12 011 грн. Доклавши ще кошти, організатори передали батькам двох хворих діток по 10 000 грн.

Обоє дітей є вихованцями центру реабілітації дітей у Галицькому районі. Особливість цих відібраних для допомоги дітей – те, що їхні захворювання настільки рідкісні в Україні, що держава просто  не закуповує ліки, бо, по суті, на них попиту нема. У одної з дітей 3-річної Марічки рідкісна хвороба, про яку її батько Роман Кошовський дізнався, коли повернувся з АТО. Щоб дитина росла і розвивалася, їй потрібно постійно купувати харчову спеціальну суміш, яка не містить білок лізин (а цей білок, природно, є в більшості звичайних продуктів). На місяць Марічці треба більше 10 000 грн. У 9-річного хлопчика із Долинщини – муковісцидоз. Його мама Марія Мидла каже, що синові на місяць треба 20 000 грн на всі препарати. Притому хлопець дуже жвавий і веселий, і ззовні навіть не помітно, що він має таке захворювання.

Батьки були щиро вдячні навіть за такі не дуже великі кошти для їхніх діток. А організатори вже готуються до проведення благодійного ярмарку на наступному фестивалі.

Для довідки:

1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Онкохворому Захарчику з Коломиї рятуватимуть життя на благодійному балу

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.