WestNews.com.ua

На ремонт дороги, яку перекривали на Косівщині, можуть виділити 10 мільйонів

11.10.2018, 9:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews ще у вересні через поганий стан дороги жителі Косівського району перекрили автошлях державного значення Криворівня-Чернівці Р-62.

Вже 9 жовтня активісти попередили про перекриття дороги ще раз, аргументуючи це тим що влада ніяк не відреагувала на їх попередній протест. І 10 жовтня люди таки вийшли на протест вимагаючи ремонту.

У свою чергу з мітингувальниками зустрілося керівництво області. Роман Маланій запевнив протестувальників, що подано пропозиції до Кабінету міністрів України про перерозподіл коштів державного бюджету та виділення 10 млн грн на продовження ремонту дороги Р-62 Криворівня-Чернівці у Косівському районі.

Нагадаємо, що за блокування дороги можна сісти в тюрму. Неодноразові акції протесту мешканців Прикарпаття у спосіб перекриття чи часткового обмеження дорожнього руху на автодорогах державного значення у різних населених пунктах області створюють затори у процесі дорожнього руху та викликають обурення серед подорожуючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дев‘ять років без ремонту: на Прикарпатті завтра перекриють дорогу обласного значення

 

11.10.2018, 9:53  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X