На Різдво у Івано-Франківську ходитимуть вертепи

У Івано-Франківську вперше відбудеться міжнародний фестиваль «Різдво у Франківську». Фестиваль «Коляда на Майзлях» вийде за межі церкви Царя Христа, містом і приміськими селами ходитимуть вертепи, а для молоді влаштують святкову розважальну програму.

Про це розповів заступник директора міського департаменту культури Любомир Никорак. За його словами, у часі різдвяних свят у місті загалом планують провести 21 захід. Передає WestNews з посиланням на ЗК.

Вперше шість із них відбуватимуться у різних мікрорайонах, а п’ять основних – на Вічевому майдані. Також вперше до міста завітають п’ять закордонних хорових колективів з Польщі, Литви і Латвії та колектив із Волновахи Донецької області.

Всі вони візьмуть участь у фестивалі «Різдво у Франківську», який розпочнеться у понеділок, 9 січня, о 15.45 святковою ходою вертепів від адмінбудівлі на вул. Грушевського до Вічевого майдану. А 14 січня о 14.00 там також виступатимуть колективи, які беруть участь у фестивалі «Коляда на Майзлях».

Для молоді 13 січня о 19.00 на Вічевому майдані влаштують святкову розважальну програму, а завершить цикл новорічно-різдвяних святкувань на головному майдані Івано-Франківська обласна «Розколяда» за участю кращих колективів міста та області, яка відбудеться 22 січня о 15.00.

Низка різноманітних колоритних святкових заходів до Різдва та Старого Нового року пройде також у всіх селах міської ради.

Нагадаємо, що на Івано-Франківщині відбудеться фестиваль “Битва вертепів”.

Коментарі:

Comments are closed.