WestNews.com.ua

На Рогатинщині планують створити перший в Україні м’ясо-ковбасний кластер

05.07.2020, 13:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

У Рогатинському районі Букачівська ОТГ планує створити перший в Україні м’ясо-ковбасний кластер.

Про це розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці провідний фахівець Букачівського ОТГ Тамара Гаргат:

“Ковбасний бізнес в Букачівцях, як відомо, має давню історію. Старожили стверджують, що тут з давніх-давен працювали невеличкі ковбасні мануфактури, де виготовляли м’ясні вироби. На сьогодні у Букачівській ОТГ добре розвинене виробництво м’ясних делікатесів, які користуються попитом не тільки в громаді, а й на теренах Прикарпаття, ба більше, і навіть за його межами. Тут працює 5 великих цехів.”

Пані Тамара зауважила, що у Букачівській ОТГ знаходиться найбільший в західному регіоні забійний цех і вирощується рогата худоба елітних сортів.

«Наша громада претендує стати найбільшим центром виробництва ковбаси в Україні. Зараз в цехи виробляють 40-45 тонн м’ясних продуктів за добу», – підкреслила експертка.

Світлина від Тамари Гаргат.

Нагадаємо, цього року громада планувала провести перший «Ковбаса Фест», однак через пандемію COVID-19 фестиваль перенесено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У західноукраїнському містечку планують виготовити 620-метрову ковбасу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X