WestNews.com.ua

На Рогатинщині турецька агенція відремонтувала амбулаторію, школу та клуб

27.09.2018, 15:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

З робочим візитом у Рогатинському районі побував координатор програми турецької агенції зі співробітництва та координації ТІКА в Україні Хаджи Байрам Болат.

В цьому районі ТІКА вже реалізувала 4 соціальних проекти в 4 населених пунктах. Про це сьогодні, 27 вересня, повідомив власкор IA ZIK, інформує WestNews.

Зокрема, протягом року в Рогатинському районі реалізовувались чотири проекти за фінансової підтримки Турецького Агентства зі співробітництва та координації при Раді міністрів Турецької Республіки. Йдеться про капітальний ремонт Верхньолипицької амбулаторії, Пуківської ЗОШ I-III ступенів та сільського клубу в селі Лопушня. За кошти турецької агенції Рогатинська міська рада впровадила систему єдиного документообігу.

Координатор програми Хаджи Байрам Болат побував на цих об’єктах в супроводі керівництва району. Він зазначив, що готовий і надалі співпрацювати, адже місто Рогатин має велике значення в історії Туреччини.

До слова, в Івано-Франківській школі-садок зробили ремонт. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Коломийщині у спальні дитячого садочку впала стеля. ФОТО/ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X